26.1.2018 / Gösterim Sayısı : 351

Kurum Çalışanlarımıza Motivasyon Eğitimi Verildi

#Kurum Çalışanlarımıza Motivasyon Eğitimi Verildi

​İl Müdürlüğümüz çalışanlarına ve ailelerine yönelik  Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi, yazar, kişisel gelişim uzmanı Ömer Çam tarafından bireylerin kendisini tanıması ve hayata bakışını etkileyen unsurlarla ilgili motivasyon eğitimi verildi.

Ömer Çam Kimdir?

1995 yılından itibaren Parapsikoloji, Biyoenerji, Sibernetik, Enneagram, Ezoterik, Batıni ve Okült ilimler gibi konularda okumaya, araştırma yapmaya ve eğitimler almıştır.

Sao Paolo’da(Brezilya) Lambent Do Brasil’de NLP ile Koçluk eğitimi almıştır. Master Trainer olarak NLP, Hipnoz ve Koçluk sertifika eğitimleri vermektedir. Profesyonel eğitmenliğinin yanı sıra Yaşam, Spor, Yönetici ve Kariyer Koçluğu yapmaktadır. ICC(International Coaching Community) üyesidir. Koçluk eğitimlerini, uluslararası dernek üyesi sıfatı ve yetkisiyle vermektedir.

Kişisel gelişim eğitimleri ve spor, yaşam, kariyer, yönetici koçluk çalışmaları dışında kişisel gelişim ve uygulamalı liderlik ve yönetici geliştirme eğitimleri vermekte, profesyonel motivasyon konuşmacısı olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Yeditepe üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. NLP, beden dili, kişisel gelişim ile ilgili basılmış 9 kitabı bulunmaktadır

''