T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

​ Halı Saha Futbol Turnuvasının Şampiyonu Dönersermaye Saymanlığı Futbol Takımı Oldu

Yayın Tarihi : 24.5.2017

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitisü Müdürlüğü, Zirai Karantina Müdürlüğü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe ve Şube Müdürlüklerinin katılımı ile dördüncüsü  düzenlenen halı saha futbol turnuvasında İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü Döner Sermaye Saymanlığı  şampiyon oldu. 

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde kurum çalışanları arasında sevgi, saygı, hoşgörü ve diyaloğun geliştirilmesi amacıyla İlçe ve Şube Müdürlüklerinden oluşan 18 takımın iştirakiyle 16 Martta başlayan halı saha futbol turnuvası 23.05.2017 günü yapılan final maçları ile sona erdi.  

Yarı final maçlarını galibiyetle tamamlayan Osmangazi İlçe Müdürlüğü futbol takımı ile Döner Sermaye Saymanlığı futbol takımının karşılaştığı final maçını, turnuvanın hakemlerinden Volkan Dizdar yönetti. İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü Döner Sermaye Saymanlık Takımı 3-2 galip ayrılmayı başararak bu yıl dördüncüsü düzenlenen turnuvanın şampiyonu oldu ve kupayı İl Müdürü Vekili Erdal KUZUCU kendilerine takdim etti