T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İl Müdürlüğümüzde Görev Değişimi

Yayın Tarihi : 10.10.2017

İl Müdür Yardımcılığı görevine Bursa İl Çevre Orman Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmakta olan Levent KÜL atandı.

Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer CEYLAN, Levent KÜL'ü makamında ziyaret etti. İl Müdürü Yardımcıları Mehmet Akif ŞENYÜREK ve Mehmet SÜLÜN'ün de eşlik ettiği ziyarette İl Müdürü Ömer CEYLAN Levent KÜL'e  hoş geldiniz diyerek,  görevinde başarılar diledi.

 Levent KÜL Kimdir?

1973 yılında Iğdır'da doğan Levent KÜL İlk, orta ve lise öğrenimini Iğdır'da tamamladı. 1996 Yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümünden mezun olmasını müteakip (1997-2004) yılları arasında Iğdır Belediyesinde Özel Kalem Müdürü olarak göreve başlayan KÜL daha sonra sırasıyla  (2004-2005)  yıllarında Iğdır Çevre Şehircilik İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak, (2005-2017) yılları arasında  Bursa İl Çevre Şehircilik Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yaptı.

Eylül 2017 tarihinde Bursa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne İl Müdür Yardımcısı olarak atanan Levent KÜL,  evli ve iki çocuk babasıdır.