T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Kalite Yönetim Sistemi Çalışmaları Devam etmektedir.

Yayın Tarihi : 16.11.2017
 
 İl Müdürlüğümüzde  Kalite Yönetim Sistemi kurulum çalışmaları kapsamında görevlendirilen personellere Bakanlığımızın bünyesinde 26-29 Eylül tarihleri arasında İzmir ilinde, TSE ile yapılan işbirliği ile Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi Risk Tabanlı Proses Eğitimi, İç Tetkik Eğitimi verilmiştir.
İzmir ilinde 5 gün süren eğitime, Bursa, Balıkesir, İzmir Denizli, Aydın, Uşak, Çanakkale, Manisa, Muğla illeri katılmıştır. Eğitim sonunda belgelendirme yapılarak eğitim tamamlanmıştır.
24-26 Ekim ayı içerisinde aynı illerin katılımları ile yine izmir ilinde çalıştay yapılarak uygulama yolunda bir adım daha atılmıştır.
İl Müdürlüğümüzde kalite yönetim sistemi ile ilgili çalışmalara başlayarak, sorumlu personellere bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. İdari Mali İşler İl Müdür Yardımcımız  Mehmet Akif ŞENYÜREK; Kalite Yönetim Sisteminin önemini, kurumumuzda yaratacağı olumlu etkiyi ,kuruma ait kalite el kitabının oluşturulması ,yapacağımız çalışmalardaki süreç ve  risklerin neler olduğunu anlatan  konuşması ile toplantının açılışını yapmıştır. İl Müdürlüğümüzde Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir.